Diabetologie DiaCare - MUDr. Michala Pelikánová na Firmy.cz

AKTUÁLNÍ INFORMACE

Předpokládaný termín LETNÍ DOVOLENÉ: 27. 6. 2022 - 18. 7. 2022                                                          Bližší informace viz Informace pro pacienty

Ve spolupráci s laboratoří Aeskulab nabízíme zdarma testování na protilátky SARS-COV Ig. Více informací v ambulanci, v případě zájmu přineste s sebou žádanku, kterou jsme Vám již vydali.

Testování protilátek SARS-COV-2 Ig ZDARMA

Registrujeme nové pacienty

Máte-li podezření na cukrovku, přijďte co nejdříve na vyšetření. Může se jednat pouze o prediabetes, kdy leckdy stačí pouze dietetologické úpravy či změna životního stylu. Zároveň přijímáme i nové pacienty s diagnostikovaným diabetem 1. i 2. typu a samozřejmě i ženy s gestační (těhotenskou) cukrovkou. Prevence a včasný záchyt mohou zabránit mnoha komplikacím. Doporučení praktického lékaře je výhodou, nikoliv však podmínkou.

Aktualizujte si svoje telefonní číslo

Prosíme pacienty, aby nás včas informovali o případné změně telefonního čísla, zejména z důvodu zasílání elektronických receptů, přeobjednání apod.  

Screening diabetické nohy

V letních měsících obnovíme screening rizika diabetické nohy, který byl z důvodu pandemie Covid-19 v poslední době omezen. Bližší informace v ambulanci.